KBMA_Logo_web_white

Administracinė informacija

Naudingos nuorodos

Kauno būsto modernizavimo agentūros nuomojamas tarnybinis automobilis – 

KBMA valdymo struktūra (Peržiūrėti)

Darbuotojų kontaktai:

Direktorė: Laura Jankauskienė  +37064948489   Laura@kbma.lt

Pardavimų vadovė: Ieva Šakalienė +37063856843 Ieva@kbma.lt 

Pardavimų vadybininkas:   Nojus Krasnauskas   +37065430247  Nojus@kbma.lt

Projektų vadovas: Tautvydas Ginius +37065226871 Tautvydas@kbma.lt

Projektų vadovo asistentas: Marius Kulikauskis +37069152490  Marius@kbma.lt

Architektas: Edvinas Zizas   Edvinas@kbma.lt

Administratorė – dokumentų valdymo specialistė:   Nerida Navickytė   +37064948490   Nerida@kbma.lt

Informacija ruošiama.

© Internetinėje svetainėje www.kbma.lt publikuojamos nuotraukos (iliustracijos) yra Kauno būsto modernizavimo agentūros ir Kauno miesto savivaldybės nuosavybė. Kopijuoti, publikuoti ar platinti be sutikimo yra draudžiama.